باربری، اتوبار، اسباب کشی بلوار فردوس شرق تهران 02144163528 بهمراه کامیونت و خاور تلفنی

باربری عدالت بار

باربری بلوار فردوس شرق تهران


در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی در

باربری فردوس شرق

به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.

بلوار فردوس شرق با تقسیم بلوار فردوس به دوبخش شرقی و غربی، برای در نظر گرفتن این منطقه کافی است یک ذوزنقه را متصور شوید که ضلع شمالی آن آیت‌ا... کاشانی، ضلع جنوبی آن آزاد راه تهران- کرج، ضلع شرقی آن جناح و ضلع غربی آن شهید ستاری قرار گرفته است. این منطقه را فردوس شرقی می‌نامند. خیابان‌های ابراهیمی، حسینی، وفا آذر، مالکی، جهرمی، ولی‌عصر، امین، رامین و حسن‌آباد از جمله خیابان‌های فردوس شرقی هستند. بلوار فردوس در مجموع منطقه‌ای است با تراکم و جمعیت بسیار زیاد که از بار ترافیکی بسیار رنج می‌برد. اما فردوس شرقی نسبت به فردوس غربی با این مشکل مواجه است. نزدیکی بلوار فردوس به میدان صادقیه از نظر دسترسی به مرکز خرید مناسب از ویژگی‌های این بلوار است گرچه در طول این بلوار فروشگاه‌ها و مراکز کوچک خرید فراوانی وجود دارد. همچنین نزدیکی به ایستگاه مترو صادقیه نیز از نکات مثبتی است که ارتباط این منطقه را با مراکز مرکزی و شمال‌شهر ایجاد کرده و به عنوان مزیتی برای منطقه محسوب می‌شود. اما آنچه قابل توجه است، اینکه قیمت مسکن و اجاره‌بهای آن در این منطقه بسیار بالا است و ساکنان آن منطقه به ویژه اجاره‌نشینان از این موضوع گله‌های زیادی دارند. از سوالات مطرح شده توسط ساکنان بلوار فردوس می‌توان به نبودن مکانیزمی برای تعدیل اجاره‌ها اشاره داشت.

باربری عدالت بار در بلوارفردوس (غرب و شرق بلوارفردوس تهران) خدمات و خاور بزرگ اسباب کشی به صورت کاملا حرفه ای و با کمترین قیمت در هرساعات شبانه روز در تهران اماده خدمات دهی به مشتریان عزیز می باشد

باربری عدالت بار بدون هیچ تبلیغات اولین و تنها ترین شرکتی می باشد که دارای لوح تقدیر مردمی در سالهای 95 و 96 می باشد. اتوبار عدالت بار دارای چندین شعبه در مناطق مختلف غرب تهران می باشد که البته آماده سرویس دهی به کل مناطق تهران می باشد. باربری شهران – باربری فردوس – باربری شهر زیبا – باربری جنت آباد – باربری مرزداران - باربری پونک – شرکت حمل و نقل اتوبار تهران دارای کارگران مجرب می باشد که جای هیچ نگرانی برای مشتریان عزیز باقی نمی گزارد . همچنین باربری تهران این امکان را به مشتریان عزیز خود می دهد تا در صورت نیاز کارگر خالی برای حمل و نقل ، بسته بندی و … بصورت تکی اعزام کند . این شرکت دارای امکانات پیشرفته ای برای بسته بندی از جمله کارتن های مخصوص برای هر وسیله می باشد که کاملا بصورت اروپایی و با الگو گرفتن از شرکت های حمل و نقل اروپایی می باشد .

در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی در بلوار فردوس شرق به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.