درباره اتوبار، اسباب کشی، باربری کرج و تهران- عدالت بار

باربری عدالت بار
درباره ما

جابجایی وسایل در کشورهای توسعه یافته، به امری تخصصی تبدیل شده که افراد متخصص با آمادگی جسمانی مورد نیاز در حمل بار و وسایل سنگین و سبک با مدیریت زمان و حفظ اصول ایمنی ، خدمت رسانی می کنند و در این میان هم انرژی جامعه و افرادی که مجبور به جابجا شدن هستند، نه تنها صرف امور مرتبط با خودشان می شود بلکه جابجایی وسایل هم با اطمینان بیشتری انجام می گردد.

باربری عدالت بار جهت اسباب کشی، حمل بار، اتوبار و باربری کرج و تهران آماده است. تیم عدالت بار آماده حمل نقل و جابه جایی اثاثیه شما عزیزان در سطح مناطق مختلف کرج می باشد. همکاری با شرکتهای معتبر و کسب اعتماد عمومی در خصوص امنیت جابجایی لوازم یکی از افتخارات ما و امیدواری بیشتر برای همکاری ها آتی ما میباشد.

ما با کمک پرسنل با سابقه ، مجرب و ورزیده ضمن رعایت نکات ایمنی ، در کوتاهترین زمان تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا می کنیم.

کارگران با تجربه و دقیق ما ، با بهره گیری از کامیونت های مسقف مخصوص حمل اثاث ، ضمن بسته بندی کالا و اثاثیه ، با دقت و سرعت لوازم و اثاث را جابجا می کنند. عدالت بار یکی از معتبر ترین و با سابقه ترین باربری های کرج می باشد و این باربری با فعالیت شبانه روزی و خدمات رسانی 24 ساعته در مناطق 10 گانه کرج و مناطق غرب تهران آماده انجام باربری و جابجایی اثاث می باشد.

خدمات رسانی و سرویس دهی به خانواده ها و مشتریان عزیز بصورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیلات حمل بارهای تکی و سبک با کامیونت بار ارسال کارگر در هنگام بارگیری به همراه راننده بسته بندی انواع کالای اداری و لوازم خانگی به صورت کاملا حرفه ای استفاده نمودن از تجهیزات مدرن و روش بسته بندی سبب گردیده که هم تعداد مشتریان این باربری و هم رضایتمندی مشتریان افزایش یابد.

اعتبار یکی از معیار های بزرگ اعتماد مشتریان به اتوبار و باربری عدالت بار می باشد. کارگران ما ، ضمن تسلط بر کار حمل بار ، امکان صحبت با زبانهای خارجی دارند. در صورتی که مشتری ما به زبان فارسی آشنا نباشد ، کارگران ما به زبانهای فارسی و انگلیسی و ترکی و کردی و عربی مسلط هستند

وبلاگ عدالت بار کرج


وبلاگ عدالت بار کرج