باربری، اتوبار، اسباب کشی بلوار فردوس غرب تهران 02144163528 بهمراه کامیونت و خاور تلفنی

باربری عدالت بار

باربری بلوار فردوس غرب تهران


در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی در

باربری فردوس غرب

به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.

بلوار فردوس غرب طی سال‌های اخیر، غرب تهران رشد بیشتری نسبت به سایر مناطق تهران پیدا کرده است سرعت ساخت و ساز، دسترسی مناسب به بزرگراه‌ها، تراکم کمتر مراکز اداری که باعث آرامش بیشتری می‌شود و همچنین آب و هوای بهتر نسبت به سایر مناطق تهران، همگی از دلایلی هستند که علاقمندان به سکونت در محلات غرب تهران بیشتر شود. محله فردوس غرب هم از این قاعده مستثنی نبوده و هر روز بر تعداد ساکنان آن افزوده می‌شود.

محله بلوار فردوس غرب در یک نگاه نام محله: فردوس غرب منطقه: منطقه 5 تهران محل استقرار: غرب شهر تهران شهرت محله: دسترسی مناسب به امکانات رفاهی بافت محله: غالبا آپارتمان‌های نوساز و جدید همسایه های محلی: شرق به بزرگراه شهید ستاری | غرب به بزرگراه باکری | بلوار علامه جعفری از شمال| آزادراه تهران- کرج و بزرگراه شیخ فضل الله نوری از جنوب دسترسی های محلی: بزرگراه شهید ستاری، بزرگراه شهید باکری، آزادراه تهران-کرج، بزرگراه علامه جعفری، بزرگراه شیخ فضل الله نوری ایستگاه مترو : دارد ایستگاه BRT: ندارد سطح قیمت: متوسط رو به بالا

بلوار فردوس غرب کجاست؟ محله فردوس غرب، محله ایست در غرب تهران که در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده است. این محله از شمال با بزرگراه علامه جعفری، از جنوب با آزادراه تهران-کرج، از غرب با بزرگراه شهید ستاری و از شرق با بزرگراه شهید باکری همسایه می‌باشد.

بافت محله فردوس غرب چگونه است؟ بلوار فردوس غرب یکی از محلات خوش مسیر غرب تهران است که به چند بزرگراه مهم دسترسی راحتی دارد، ضمن اینکه آب و هوای بهتری در مقایسه با محلات مرکز و شرق تهران دارد، بنابراین این محله مانند فردوس شرق طی سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است با این تفاوت که محله فردوس غرب به نسبت فردوس شرق محله‌ی نسبتا آرامتری است و ترافیک کمتری در آن وجود دارد. مراکز خرید و رستوران های این محله نسبت به فردوس شرق کمتر بوده و یکی از دلایل سکون و آرامش بیشتر آن همین موضوع است. ضمنا در مورد بافت ملک‌های این منطقه خوب است بدانید که بیشتر از تعداد خانه‌های ویلایی، آپارتمان‌های جدید و نسبتا نوساز در این محله به چشم می‌آید.

وجه تسمیه و علت نام گذاری این محله چیست؟ ظاهر مدرن و نوساز خیابان‌ها و کوچه‌های محله فردوس غرب این تصور را به وجود می‌آورد که چند سالی بیشتر از شکل‌گیری آن نگذشته است، در حالیکه در منابع مختلف عمر این محله را بیش از نیم قرن می‌دانند. همانطور که در معرف محله فردوس شرق عنوان کرده‌ایم بلوار فردوس در گذشته ظاهر یکپارچه ای داشته اما پس از احداث بزرگراه ستاری به دو بخش شرقی و غربی تبدیل شده است. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که محله فردوس زودتر از آنچه مدنظر ساکنانش بود، آباد شده است و از دلایل آن می توان به آب و هوای خوب، احداث بزرگراه های مهم تهران، وجود باغ های زیاد در آن و … اشاره نمود.

تراكم جمعيت و سطح قيمت خانه هاي اين محله چگونه است؟ طی سال‌های اخیر غرب تهران، رشد بیشتری نسبت به سایر مناطق تهران پیدا کرده. سرعت ساخت و ساز، دسترسی مناسب به بزرگراه‌ها، تراکم کمتر مراکز اداری که باعث آرامش بیشتری می‌شود و همچنین آب و هوای بهتر نسبت به سایر مناطق تهران، همگی از دلایلی هستند که علاقممندان به سکونت در محلات غرب تهران بیشتر شود. محله فردوس غرب هم از این قاعده مستثنی نبوده و هر روز بر تعداد ساکنان آن افزوده می‌شود. دسترسي ها و خيابان هاي مهم اين محله كدام است؟ اول از همه بهتر است بدانید که دسترسی به بلوار فردوس غرب با اتومبیل شخصی با توجه به دسترسی مناسبی که به بزرگراه‌ها دارد، بسیار راحت است. نزدیکترین ایستگاه مترو به محله فردوس شرق، ایستگاه متروی ارم سبز است. ضمن اینکه خروجی ایستگاه متروی ارم سبز ایستگاه تاکسی و اتوبوس نیز قرار دارد که ساکنین محله می‌توانند از آن استفاده کنند. البته ناگفته نماند که اکثر مقاصد تاکسی‌ها محلات غرب تهران است. خطوط اتوبوس شهران- پایانه ارم سبز، خط پونک چهاردیواری- مترو ارم سبز به حمل و نقل عمومی در این محله کمک می‌کنند.

در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی در بلوار فردوس غرب به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.