باربری، اتوبار، اسباب کشی کمالشهر کرج 02634201163 بهمراه کامیونت و خاور تلفنی

باربری عدالت بار

باربری کمالشهر کرج

در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی از منطقه کمالشهر به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.

کمالشهر، شهری بی‌نشان از نام خود!
مردم کمالشهر در حال حاضر از معضلات و مشکلاتی رنج می‌برند که برخی از آنها برای سالیان سال است بدون راه حل رها شده‌اند و کسی پاسخگوی رفع آنها نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، کمالشهر یکی از شهرهای کرج است که در غرب منطقه حصارک واقع شده است و این شهر تا قبل از سال 75 و احداث شهرداری، دهستانی به نام کمال‌آباد بوده است. کمالشهر از شمال به اتوبان کرج - قزوین، از شرق به کرج و از غرب و جنوب به توابع شهرستان ساوجبلاغ منتهی می‌شود و این شهر یکی از مناطق صنعتی استان البرز به شمار می‌آید و کارخانه‌های معتبری همچون مهنام، نیک کالا و خاور پرس را در خود جای داده است که همین امر زمینه اشتغالزایی برای بسیاری از افراد را فراهم آورده است.

صنعتی شدن کمالشهر در کنار مزایایش معایبی نیز دارد که از مهمترین آنها می‌توان به رشد بی رویه جمعیت این شهر اشاره کرد. نرخ رشد جمعیت در این شهر بیش از شهرهای دیگر کرج و حتی استان البرز است به طوری که از سال 80 تاکنون جمعیت آن با افزایش دوبرابری به بیش از 120 هزار نفر رسیده است و رشد بی رویه جمعیت در این شهر باعث افزایش ساخت و ساز و رشد قارچ گونه واحدها و شهرک‌های مسکونی شده که از بین آنها باید به شهرک رضوانیه، خرم دشت، کمال آباد و امام علی (ع) اشاره کرد ولی در این میان آنچه اهمیت دارد این است که هرچند بیشتر ساکنان کمالشهر را افرادی از قشر ضعیف و کارگران زحمت کش جامعه تشکیل می‌دهند اما این امر نباید عاملی باشد برای غفلت و بی توجهی مسئولان و رسیدگی نکردن آنها به نیازها و خواسته‌های شهروندان قانع این منطقه!

منبع مطلب https://www.isna.ir/news/92062415062