باربری، اتوبار، اسباب کشی جهانشهر کرج 02634201163

باربری عدالت بار
شعبه کرج
روی شماره ها بزنید
شعبه تهران

باربری جهانشهر کرج

جهانشهر منطقه هشت یکی از محله‌های شهر کرج در استان البرز ایران است.
جهانشهر از شمال محدود به حاجی‌آباد است و از غرب محدود به کوی کارمندان شمالی از جنوب محدود به محله چهارصددستگاه و از شرق نیز به بلوار طالقانی شمالی محدود است. نام جهانشهر برگرفته از نام جهان همسر محمد صادق فاتح مؤسس محله جهانشهر است. در قدیم جهانشهر دارای باغ‌های فراوانی بوده که در طی ۵۰ سال اخیر با ساخت و سازهای بیشماری روبرو شده و بسیاری از این باغات رو به ویرانی رفته‌اند. یکی از معروفترین افرادی که باغ‌های زیادی در جهانشهر داشته و باغ‌هایش اکنون رو به ویرانی است، محمد صادق فاتح است. از مکان‌های مهم جهانشهر می‌توان به پارک تنیس جهانشهر، باشگاه پینت بال جهانشهر، باغ خانواده (پیست دوچرخه سواری) جهانشهر و همچنین باشگاه میلاد اشاره نمود.
باربری، اتوبار، اسباب کشی جهانشهر کرج 02634201163

جهانشهرکرج از منطقه های مهم کرج می باشد و به دلیل امکانات رفاهی دسترسی یکی از پر امکانات ترین منطقه ها به شمار می آید. وسعت جغرافیایی جهانشهر، میدان ها و خیابان های اصلی و فرعی زیادی تشکیل شده است که میدان شهید مدنی ، میدان گلها ،میدان جمهوری اسلامی و همچنین خیابان های اصلی بلوار بهارستان، ماهان بلوا مولانا و خیابان هلال احمر در این منطقه قرار دارند

دو بیمارستان سوانح و سوختگی شهید مدنی و بیمارستان کسری ودفتر هفته نامه نوین نیز در جهانشهر واقع هستند. مسجد اصلی جهانشهر مسجد رسول اکرم نام دارد و در ابتدای خیابان فرمانداری واقع است. از ادارات و مؤسسات واقع در جهانشهر می‌توان استانداری البرز، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز، اداره دارایی کرج و هلال احمر نام برد. هفته‌نامه نوین نیز در جهانشهر واقع می‌باشد. به این ترتیب جهانشهر به دلیل نزدیکی به مرکز شهر پرامکانات‌ترین محله کرج به حساب می‌آید.

در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی در عظیمیه کرج به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.
نظر خود را برایمان بفرستید (پس از تایید بر روی سایت قرار خواهد گرفت)
باربری عظیمیه
خرید بک لینک از این سایت ماهانه 120 هزار تومان می باشد. برای هماهنگی با شماره 09126354893 تماس بگیرید
فروش محصولات ایران خودرواسباب کشی نفیس