باربری، اتوبار، اسباب کشی گوهردشت کرج 02634201163 بهمراه کامیونت و خاور تلفنی

باربری عدالت بار

باربری گوهردشت کرج


در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی در گوهردشت کرج به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.
گوهردشت یا رجایی‌شهر محله‌ای در شمال شهر کرج است. در گذشته در نزدیکی این مکان وَهرجِرد (ورگرد) قرار داشته است. این محله از شمال به شهرکهای آسمان و بهارستان و رشته‌کوه‌های البرز، از سمت غرب به بلوار اشتراکی و باغستان منطقه۶ ، از شرق به شهرک اوج و حسن‌آباد و جهانشهر و از جنوب به خیابان بهشتی (خیابان قزوین) و زمین‌های دامپروری منتهی می‌گردد. زندان گوهردشت در نزدیکی این محله و منطقه وسیع در (شمال منطقه)واقع شده‌است.
این منطقه بدلیل موقعیت جغرافیایی، فضاهای سبز بسیار، نماهای لوکس ساختمان ها و خیابان ها یکی از بهترین محله های کرج محسوب می شود.
در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی در گوهردشت کرج به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.

مراکز تفریحی و تجاری گوهردشت کرجاز پردیس‌های گوهردشت می‌توان به پارک سه‌باندی (شهید بهشتی) نرسیده به خیابان قائم (داریوش) و نبش خیابان سه‌باندی و نیز باغ ایرانی (میدان طالقانی) اشاره کرد. از جمله تفرجگاه‌های گوهردشت می‌توان به جادهٔ آتشگاه، محمودآباد، سیاهکلان و کوه‌های آن اشاره نمود که در این مناطق تمام شهر زیر پای شما قرار می‌گیرد و منظرهٔ بسیار زیبایی را به نمایش می‌گذارد.از پردیس‌های گوهردشت می‌توان به پارک سه‌باندی (شهید بهشتی) نرسیده به خیابان قائم (داریوش) و نبش خیابان سه‌باندی و نیز باغ ایرانی (میدان طالقانی) اشاره کرد. از جمله تفرجگاه‌های گوهردشت می‌توان به جادهٔ آتشگاه، محمودآباد، سیاهکلان و کوه‌های آن اشاره نمود که در این مناطق تمام شهر زیر پای شما قرار می‌گیرد و منظرهٔ بسیار زیبایی را به نمایش می‌گذارد.

شهریت گوهردشت مردم: ساکنین گوهردشت اغلب بازاریان و از لحاظ سطح طبقاتی در جایی نسبتاً بالا قرار دارند. خیابان‌ها: گوهردشت دارای یک خیابان اصلی است که از سه‌راه گوهردشت (پل گوهردشت) تا بلوار مؤذن ادامه دارد و خیابان آزادی نام‌گذاری شده است. این خیابان بعد از فلکهٔ اول به صورت یک‌طرفه ادامه می‌یابد. خیابان اصلی گوهردشت خود چهارده خیابان فرعی دارد.

لوار رستاخیز (جمهوری اسلامی)، بلوار ملک‌شاه (استقلال)، بلوار انقلاب، بلوار اشتراکی (مصطفی خمینی)، بلوار مؤذن و بلوار ملاصدرا از مناطق گوهردشت محسوب می‌شوند. همچنین قدیمی‌ترین محله گوهردشت محله اوقافیها که از میدان طالقانی شروع شده و تا فلکه اول گوهردشت را شامل می‌شود از شرق به خیابان اول آزادی و از غرب به بلوار شهرداری و بلوار انقلاب منتهی می‌گردد. در سال‌های اخیر نوع سبک خانه‌های گوهردشت از ویلایی به آپارتمانی تغییر کرده‌است. این منطقه دارای تعدادی شهرک نیز می‌باشد که چهار شهرک شهید جهازی‌ها (انتهای خیابان آزادی)، بهارستان (ورودی جادهٔ آتشگاه)، آسمان (خیابان پیروزی) و بهداری از جملهٔ این شهرک‌ها می‌باشند.

در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی در گوهردشت کرج به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.
نظر خود را برایمان بفرستید (پس از تایید بر روی سایت قرار خواهد گرفت)
باربری گوهردشت
نام فرستنده : احمد
باربری
سلام ممنون ازشرکت باربری عدالت بار کرج واقعا عالی بودن هم پرسنل بسته بندیشون و هم کارگرهاشون اگه می خواهید اسباب کشی راحتی داشته باشید این شرکت پیشنهاد من به شماست
نام فرستنده : محمد
حمل ونقل
سلام و عرض ادب خواستم ی تشکر ویژه کنم از پرسنل عدالت بار بابت بسته بندی و جابجایی اثاث هامون ک انجام دادن شاید ایجاد انگیزه باشه
نام فرستنده : مهراد
تشکر
سرعت حضور و دسترسی برام جالب بود. اسباب کشی هم بدون دردسر و مشکلی انجام شد. ممنون