باربری، اتوبار، اسباب کشی گرمدره 02634201163 بهمراه کامیونت و خاور تلفنی

باربری عدالت بار

باربری گرمدره کرج


در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی در

باربری گرمدره

به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.
گَرمدَرّه شهری است در استان البرز ایران. این شهر در بخش مرکزی از توابع شهرستان کرج قرار دارد. شهر گرمدره در کیلومتر ۲۳ جاده مخصوص بزرگراه شهید لشگری واقع شده‌است.
جمعیت این شهر در سال ۱۳۹۰، برابر با ۱۳۲۴۸ نفر بوده‌است. شهر گرمدره از سال ۱۳۸۳ بنا به تصویب هیئت وزیران به سطح شهر ارتقاء یافت. حریم شهر گرمدره که عمدتاً از شمال به ارتفاعات البرز و از جنوب به باغ‌ها و اراضی مستعد کشاورزی محدوداست و در سایر نقاط زمین‌های آن کاربری صنعتی دارند. شهر گرمدره امکانات آبی خوبی ندارد و شهرداری آن با مشکل تأمین آب آشامیدنی ساکنان روبه‌رو هستند. با این حال شهرداری گرمدره خبر از افتتاح چاه آب آشامیدنی در آستانه ی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران داده است.
باربری، اتوبار، اسباب کشی گرمدره 02634201163 بهمراه کامیونت و خاور تلفنی

درباره فردیس کرج باربری عدالت بار کرج با تکیه بر اصول و قواعد درست ، بهترین روش اسباب کشی را ارائه کرده و شما را در جابجایی اسباب و اثاثیه منزل در کرج و حومه همراهی میکند. با توجه به مشغله ی زیاد همشهریان عزیز باربری عدالت بار این کار را برای شما در باربری گرمدره انجام میدهد. گذر دو محور ارتباطی مهم یعنی بزرگراه تهران _ کرج و جاده مخصوص کرج، و متصل شدن شرق به غرب کشور از شهر گرمدره، همچنین قرار گرفتن بین دو کلانشهر تهران و کرج اهمیت استراتژیکی بالایی به این شهر بخشیده است. گرمدره که با شهرهای قدس، وردآور، شهریار و تهران هم مرز است، با مساحتی حدود دو هزار و سیصد و پنجاه و هفت هکتار، اولین شهر ورودی از سمت شرق به کلانشهر کرج محسوب می‌شود. همچنین ارتفاع آن از سطح دریا 1231 متر می‌باشد. آب و هوای آن نیز نسبت به کرج و تهران بین 3 تا 8 درجه سانتی‌گراد خنک‌تر است.