باربری، اتوبار، اسباب کشی فردیس کرج 02634201163 بهمراه کامیونت و خاور تلفنی

باربری عدالت بار
شعبه کرج
روی شماره ها بزنید
شعبه تهران

باربری فردیس کرج

فردیس مرکز شهرستان فردیس در استان البرز می‌باشد. فردیس از ابتدای سال۱۳۹۶ از کرج جدا شده و تبدیل به شهرستان فردیس شد که خود دارای فرمانداری و شهرداری مستقل شد. فردیس خوداز شهرک‌های بسیاری تشکیل شده از جمله می‌توان از شهرک ناز، شهرک طالقانی در شمال و شهرک دهکده (خانه) در غرب آن رانام برد. مهمترین قسمت فردیس خیابان اصلی آن و بلوار قریشی شمالی است که مرکز تجاری بزرگی محسوب می‌شود. محله فردیس با مصوبه دولت موقعیت مناسبی از لحاظ شهر و شهرستان به دست آورده‌است.
باربری، اتوبار، اسباب کشی فردیس کرج 02634201163 بهمراه کامیونت و خاور تلفنی
در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی در فردیس کرج به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.

درباره فردیس کرج شهرستان فردیس دارای مهدکودک‌های فراوان بوده و مشکل اصلی آن در بحث آموزش کمبود مدارس ابتدایی است. از قدیمی‌ترین مدارس ابتدایی فردیس می‌توان مدرسه کوثر را نام برد که در سال ۱۳۶۰ تأسیس شده‌است.

امکانات شهری اماکن تفریحی و امکانات شهری از جمله اماکن تفریحی و امکانات شهری فردیس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: سینمای فردیس در فلکه پنجم آن واقع شده‌است. از دیگر مکان‌های بزرگ تفریحی فردیس، می‌توان از پارک تندرستی واقع در بلوار امام خمینی فردیس نام برد. در حال حاضر تعداد زیادی از بانک‌های کشور از جمله صادرات، کشاورزی، سپه، ملی، ملت، انصار، ایران‌زمین، آینده، پاسارگاد، قوامین، مهر، توسعه تعاون، مسکن، تجارت، رفاه کارگران، شهر، سرمایه و سینا دارای شعبهٔ فعال در فردیس هستند. از پاساژهای مهم فردیس می‌توان به پاساژ کویتی (فلکهٔ دوم) پاساژ طلای قائم (فلکهٔ دوم) پاساژ طلای پرنس (فلکهٔ دوم) پاساژ نظری (کانال) پاساژ و مرکز کامپیوتر بعثت (فلکهٔ سوم) پاساژ آویژه (بین فلکهٔ اول و دوم) پاساژ طلای البرز (فلکهٔ پنجم) اشاره کرد. آتش‌نشانی منطقه ۳ کرج در بلوار شهدا فلکهٔ سوم واقع شده‌است و مرکز مخابرات صدوقی در فلکهٔ چهارم می‌باشد. کلانتری فردیس نیز در خیابان ۱۳ شرقی قدیم (بین فلکه سوم و فلکه چهارم) قراردارد. استخرهای متعددی در این منطقه نظیر: استخر دلفین، نشاط، نمازی، شهدا و آریا موج وجود دارد. فرهنگسرای فردیس واقع در فلکهٔ سوم بازار میوه و تره‌بار بوستان، مروارید، بازار مرکزی فلکهٔ دوم، کوثر مصلی فردیس ادارهٔ پست در فلکهٔ سوم دادگستری فردیس

باربری فردیس

باربری فردیس، اتوبار فردیس یکی از مناطق تحت پوشش باربری عدالت بار بوده که خدمات باربری و اتوبار خود را در محدوده فردیس کرج برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد.

رضایت مشتریان

ما برای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش محبوبیت خودمان، خدمات اتوبار فردیس را با 30% تخفیف و ارزان تر از باربری های دیگر ارئه می‌دهیم.

خدمات بسته بندی اثاثه

برای باربری فردیس کرج خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری فردیس درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

بسته بندی فردیس اسباب کشی فردیس اسباب کشی اداری فردیس بسته بندی لوازم منزل فردیس
نظر خود را برایمان بفرستید  لطفاً نظر خود را در این پنل وارد کنید.
(پس از تایید بر روی سایت قرار خواهد گرفت)
باربری فردیس
نام فرستنده : مهسا
حمل ونقل
سلام خسته نباشین ممنونم از خدمات عدالت بار واقعا خیلی زحمت کشیدن خدا پشت و پناهتون
نام فرستنده : باربری ...
باربری ...
سلام امکان داره نام باربری .... تو لیست تون بیارید ممنون
ضمن تشکر از تماس شما ، لطفاً برای دریافت تعرفه ها و نحوه همکاری با شماره های شرکت 02632512881 تماس حاصل فرمایید