باربری، اتوبار، اسباب کشی مهرشهر کرج 02634201163

باربری عدالت بار
باربری مهرشهر کرج
روی شماره ها بزنید
شعبه تهران

باربری اسباب کشی مهرشهر کرج کامیونت و خاور

باربری مهرشهر کرج تماس تلفنی و هماهنگی برای انجام اسباب کشی در مهرشهر لازم است. امکانات شهریتی این منطقه برای آشنایی بیشتر و بهتر شما توضیح دهیم.

مهرشهر یکی از مناطق شهر کرج است که تا قبل از سال 1379 شهری مجزا از استان البرز محسوب می شده است، اما اکنون با تشکیل مناطق 4 و 12 کرج جزئی از مناطق مهم و پرطرفدار شهر کرج محسوب می شود. این منطقه بسیار لوکس و مدرن است و در عین حال آرامش و امنیتی در آن برقرار است که بسیاری از افراد برای فرار از شهر های شلوغ و پر سر و صدا به آن مهاجرت می کنند. این منطقه تا پیش از سال ۱۳۷۲ شهری جداگانه از شهر کرج محسوب می‌شد و شهرداری مهرشهر (که اکنون شهرداری مناطق ۳ و ۴ کرج نامیده می‌شود) آن را اداره می‌کرد. برای رسیدن به مهرشهر باید پس از عبور از خروجی کرج در اتوبان تهران_کرج، به خروجی مهرشهر وارد شد.
باربری، اتوبار، اسباب کشی مهرشهر کرج 02634201163

مهرشهر به علت وجود باغ‌های فراوان در اطراف آن دارای آب و هوایی خنک و بسیار پاک می‌باشد. بدلیل وجود بلوار های سرسبز و باغ های فراوان در اطراف مهرشهر این منطقه دارای آب و هوای خنکی است و یکی از مناطق خوش آب و هوای استان البرز محسوب می شود. یکی از ویژگی های مهم ساختمان های مهرشهر رعایت حریم ساختمانی است بطوریکه هر ساختمان با ساختمان مجاور دو تا سه متر فاصله دارد و ساختمان ها به چسبیده نیستند.

مهرشهر در غرب کرج و در 16کیلومتری مرکز آن قرار دارد و با پنج فاز که در مناطق 4 و 12 تقسیم شده است یکی از بزرگترین محلات استان البرز به حساب می آید که دارای مناطق و شهرک های زیادی است. این منطقه از جنوب آزاد راه کرج-قزوین آعاز و تا انتهای بلوار ارم ادامه دارد. باربری عدالت بار در مناطق 12 گانه ی کرج خدمات مشغول خدمات رسانی می باشد. مهرشهر یکی از مناطق کرج می باشد که امکان حضور به موقع و ارائه خدمات اسباب کشی و باربری وجود دارد. باربری مهرشهر با حمل بار اصولی توسط پرسنل آموزش دیده حرفه ای و با دقت خدمات باربری و اثاث کشی را در محدوده ی مهر شهر کرج به سایر مناطق کرج و تهران انجام میدهد.

در زمان محمدرضا شاه پهلوی و پس از ساخت کاخ مروارید در این ناحیه، دو بلوار با نام‌های چهارباندی (شهرداری) و ارم در منطقه‌ای ویلایی برای شهروندان در سه فاز مجاور کاخ ساخته می‌شود که مهرشهر نامیده می‌شود که بعد از انقلاب فاز۴ و بلوار گل‌ها به مجموع این مناطق اضافه گردید. این مناطق در ابتدا شامل ویلاهای بزرگ و پراکنده بود و از ۳ طرف به زمین‌هایی می‌رسید که به دستور شمس پهلوی برای بهبود آب و هوای منطقه به باغ سیب تبدیل شد. تا اواخر سال ۵۷ تعداد ویلاها رو به فزونی نهاد. پس از انقلاب ایران (۱۳۵۷) این منطقه به روی عموم مردم باز شد و بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی متولی بسیاری از زمین‌های خالی و ویلاهای متروکه شد. همچنین کاخ مروارید به تصرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد. منطقه فاز ۱٬۲٬۳ که این روزها منطقه بلوار شهرداری نیز نامیده می‌شود، اکنون علاوه بر ویلاهای قدیمی که بسیاری از آن‌ها دارای طراحی‌های منحصربه‌فرد معماران برجسته هستند منطقه بلوار شهرداری توسط دو خیابان ارم و کمربندی احاطه شده‌است. خیابان کمربندی از فاز ۴ مهرشهر آغاز و موازی با بلوار شهرداری و ارم تا انتهای کاخ شمس امتداد دارد.

پس از پیوستن مهرشهر به شهرداری کرج، مجوز آپارتمان سازی در این منطقه داده شده و بسیاری از ویلاهای تاریخی تخریب شده و به جای آن آپارتمان‌های سه تا پنج طبقه ساخته شده‌است اما فضای کلی شهر همچنان ویلایی باقی‌مانده‌است. فاز چهار مهرشهر به علت ساخت بعد از انقلاب آن (بلوار گل‌ها شرقی و غربی، بلوار ۴۱۰ و بلوار رزهبان و…) در ناحیه شمالی منطقه مهرشهر قرار دارد. حسین‌آباد و محله‌های آق تپه واقع در بلوار ولیعصر و کیانمهر و زنبق و فاز۵ و گلستان نیز از دیگر نقاط مهرشهر هستند. مناطق فاز یک تا چهار مهرشهر جزو گران‌ترین، لوکس‌ترین و دیدنی‌ترین نقاط شهری کرج هستند. دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد کرج نیز در منطقه مهرشهر «غرب بلوار ارم» قرار دارد.

یکی از شهرهایی که بیشترین مهاجرت از تهران به آن صورت گرفته، مهرشهر شهر کرج است آلودگی هوا، شلوغی، ترافیک و گرانی عواملی هستند که باعث مهاجرت ساکنین تهران به شهرهای اطراف شده‌اند. مهرشهر همانند فردیس کرج، شهری است که مردمان آن از آزادی خاصی بهره‌مند هستند. این آزادی را می‌توان صبح‌ها هنگام پیاده‌روی در پوشش خانم‌ها و آقایان به وضوح دید. دلیل مهاجرت بیشتر افراد به این منطقه آرامش بخصوصی است که در آن وجود دارد. وجود درختان فراوان در این منطقه باعث شده است که مهرشهر آب‌وهوایی خنک داشته باشد. گفته می‌شود بنیان‌گذار مهرشهر شخصی به نام شمس پهلوی بوده است که به دلیل اعتقاد به آیین مهرپرستی، نام خود را از خدیجه به شمس (خورشید یا مهر) تغییر داد. بنا به خواسته شمس پهلوی، مهرشهر نخست «مهردشت» نامیده شد.

در منطقه ۱۲ مهرشهر بافت خانه‌ها قدیمی بوده و خانه‌ها بدون رعایت اصول شهرسازی بنا شده‌اند. از طرف دیگر چون بیشتر این خانه‌ها قولنامه‌ای هستند، قرار است از سوی دولت تسهیلاتی به این خانه‌ها داده شود تا اقدام به بازسازی کنند. ویلاهای تاریخی این منطقه اکثرا تخریب شده است و به آپارتمان‌های دو الی سه طبقه تبدیل شده‌اند. خرید خانه در قسمت شرق منطقه ارم مهرشهر نسبت به غرب آن از بافت بهتری برخوردار است و قیمت خانه‌ها گران‌تر می‌باشد. درکل چنین می‌توان گفت که مهرشهر قبل از پیوستن به کرج از بافت ویلایی برخوردار بود که با پیوستن به کرج، خانه‌های ویلایی تخریب شدند و جای خود را به آپارتمان‌های چند طبقه دادند. بعضی از آپارتمان‌های لوکس این منطقه با معماری خاص هنوز بافت ویلایی خود را حفظ کرده‌اند.

یکی دیگر از دلایل آزادی در مهرشهر این است که خانه های این شهر به دلیل داشتن حریم سه متری با خانه های مجاور، محل هایی بسیار مناسب برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی به حساب می آیند و مزاحمتی برای ساکنین خانه های دیگر ایجاد نمی کنند. به همین دلیل این شهر با این دورهمی ها عجین شده است که هنگام برگذاری آن هیچ مزاحمتی پیش نمی آید و ساکنین این شهر در کمال آرامش زندگی می کنند.

طول بلوار ارم مهرشهر حدود ۱۲ کیلومتر است و به عنوان بلندترین بلوار ایران شناخته می‌شود. پارک هامون نیز با وسعت ۳ هکتار در بلوار ارم قرار دارد. مهرشهر دارای سه خیابان اصلی «شهرداری»(چهار باندی) ،«ارم» و «گلها» است؛ که در ابتدای بلوار ارم «باغ سیب» و در میانه آن کاخ شمس (کاخ مروارید) واقع شده‌است.

همان طور که گفته شد محله مهرشهر کرج در گذشته شهری مجزا از کرج فعلی محسوب می شده است که خانه های پراکنده ی آن از سه مسیر به زمین هایی می رسید که به دستور شمس پهلوی بنیان گذار مهرشهر به باغ سیب کنونی تبدیل شد. علت اصلی نامگذاری مهرشهر را می توان گرویدن شمس پهلوی به آیین مهرپرستی دانست به نحوی که نام خود را از خدیجه به شمس تغییر داد.مهرشهر کرج بدلیل وسعت بسیار بالا خیابان ها و بلوار های بزرگی دارد، مهمترین بلوار مهرشهر بلوار ارم است که 12 کیلومتر طول دارد . این بلوار در همان ابتدای ورود به محله مهرشهر قرار دارد و از شمال و جنوب این منطقه را به هم وصل کرده است . همچنین شمال این بلوار منطقه 4 و جنوب آن منطقه 12 شهرداری کرج محسوب می شود. شرق این بلوار، بلوار شهرداری یا چهارباندی منطقه زیبا و مجلل قرار دارد و سمت چپ آن خیابان هایی از جمله خیابان های آزادی ،ولیعصر،امیرکبیر و … قرار دارد.

همان طور که گفته شد محله مهرشهر کرج در گذشته شهری مجزا از کرج فعلی محسوب می شده است که خانه های پراکنده ی آن از سه مسیر به زمین هایی می رسید که به دستور شمس پهلوی بنیان گذار مهرشهر به باغ سیب کنونی تبدیل شد. علت اصلی نامگذاری مهرشهر را می توان گرویدن شمس پهلوی به آیین مهرپرستی دانست به نحوی که نام خود را از خدیجه به شمس تغییر داد.مهرشهر کرج بدلیل وسعت بسیار بالا خیابان ها و بلوار های بزرگی دارد، مهمترین بلوار مهرشهر بلوار ارم است که 12 کیلومتر طول دارد . این بلوار در همان ابتدای ورود به محله مهرشهر قرار دارد و از شمال و جنوب این منطقه را به هم وصل کرده است . همچنین شمال این بلوار منطقه 4 و جنوب آن منطقه 12 شهرداری کرج محسوب می شود. شرق این بلوار، بلوار شهرداری یا چهارباندی منطقه زیبا و مجلل قرار دارد و سمت چپ آن خیابان هایی از جمله خیابان های آزادی ،ولیعصر،امیرکبیر و … قرار دارد.

بلوار شهرداری که بخش مرفه نشین مهرشهر محسوب می شود بلوار اصلی این منطقه است و از فضای سرسبز و درختان بسیاری برخوردار هست. در شمال بلوار شهرداری باغ سیب بزرگ و قدیمی قرار دارد که با مساحت 350 هکتار یکی از باغ های مهم استان البرز و یکی از دلایل تمیزی هوای این منطقه محسوب می شود . از دیگر خیابان های مهرشهر بلوار دانش می باشد که بلوار ارم را به بلوار شهرداری متصل می کند.
برای باربری و اسباب کشی در باربری مهرشهر کرج به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.

لطفاً مطالب بیشتر درباره باربری مهرشهر را در آدرس وبلاگهای ما هم مشاهده فرمایید. با کلیک بر روی صفحه اسباب کشی بر روی وبگاه بیان و صفحه اسباب کشی بر روی وبگاه بلاگفا صفحات مربوطه اجرا خواهند شد.

اسبابکشی و بسته بندی بسته بندی حرفه ای بسته بندی بسته بندی استاندارد
بسته بندی لوازم منزل
درباره مهرشهر

مهر شهر یکی از محله هایی که در عین مدرن بودن سراسر آرامش است و با هوایی معتدل و پاک می تواند دل هر انسانی را به لزره بیاندازد، مهر شهر کرج است. شهری زیبا، خوش آب و هوا و در عین حال مرفه.

تعریف بهشتی بنام مهرشهر

وقتی از مهر شهر می گوییم تصویر باغ سیب سر سبزی که یکی از دلایل خنکی مهرشهر است در ذهن به وجود می آید. مهرشهر با بلوارهایی سرسبز که از شمال شرقی به باغ سیب می رسد در بخش دیگر کاج زیبای مروارید که از دیدنی های این بخش از کرج بوده را در خود جای داده است.

نظر خود را برایمان بفرستید  لطفاً نظر خود را در این پنل وارد کنید.
(پس از تایید بر روی سایت قرار خواهد گرفت)
باربری عظیمیه
نام فرستنده : محمد دانشور
همکاری
با سلام و خسته نباشید. لطفاً سامانه درخواست حمل بار مهرشهر راه اندازی کنید که امکان سفارش دهی با وقت قبلی هم وجود داشته باشد. با تشکر
ضمن تشکر از تماس شما. وب سایت عدالت بار بصورت مداوم در حال توسعه و بروز رسانی می باشد و بزودی این سامانه بر روی مناطق کرج افزوده خواهد شد
نام فرستنده : علی
حمل و نقل
سلام عرض ادب و خسته نباشی خدمت پرسنل عدالت بار. ی سوال داشتم خدمتتون شما روزهای بارانی ماشین هایی ارائه میدین ک اثاث هامون خیس نشه ممنونم جوابگو باشین
سلام و درود خدمت شما دوست عزیز بله ماشین های شرکت حمل و نقل عدالت بار کلا مسقف و سرپوشیده هستن که خدمت شما ارائه میکنیم .
نام فرستنده : علی
باربری
ما ب امید خدا چند روز دیگ یه بار اثاث داشتیم گفتیم زحمت بدیم ب شما بیاین جابجا کنین برامون یکی از آشناهامون باربری شمارو معرفی کردن پارسال اثاث شونو جابجا کرده بودین خیلی راضی بودن ازتون ایشاالله برای ما هم همینجوری ب طور احسن جابجا کنین برامون. چون حقیقت قبلا اثاث کشی کردیم خاطره خوبی نداریم.
قصد و هدف ما فقط جلب رضایت مشتریان عزیز میباشد .پرسنلی ک در شرکت عدالت بار کار میکنن همه چند سال سابقه کار دارن و همیشه خداروشکر ب طور احسن کارشونو انجام میدن .